Skupiny

Ponor sa do hĺbky vnútorného sveta a spoj sa s jej jedinečnou frekvenciou duše. Čím vedomejšie spojenie vnímaš, tým viac pokoja, lásky, hojnosti a úplnosti zažiješ. Aktivuj hojnosť, ktorá Ti je daná a naplň potenciál svojej duše.

 

Čas na zmenu?

Premeň vedomosti na múdrosť

Do tohto bodu života často prichádzame, keď sme pripravení plniť náš skutočný účel a zosúlaďujeme sa tak s Božským plánom a načasovaním.   

Niekedy sa môže stať, že odignorujeme vnútorné volanie a nenaskočíme na spontánny vlak. Vrátime sa k pôvodnému životnému štýlu. Inokedy sa pred ďalšou fázou Božského plánu schováme, pretože nás vystraší či ohromí.   

Všetky takéto akcie sú motivované strachom a preto nás spomalia alebo pocitovo uväznenia v životnom konaní, v ktorom vlastne ani nie sme prirodzení.

 

Prestaň snívať  -  začni žiť 

Originálny skupinový program pripravený formou jedinečných stretnutí 

Všetci dobre vieme, že majstra robí prax. Nie je nič efektívnejšie ako pravidelná skúsenosť, ktorá nie len upevňuje už poznané ale otvára brány do hlbších dimenzií ešte len spoznaného. 

Možno ten pocit, žiť svoj život cez poslanie duše, hlboko v sebe poznáš, možno už dávno vieš, čo máš robiť, možno potrebuješ „len“ navigáciu, vyladenie či sprievodcu pre dokonalé zhmotnenie do fyzickej reality.

 

Pravidelný skupinový program

Šesť týždňov priamej zážitkovej skúsenosti seba samého 

2 x transformačná, čistiaca a aktivujúca meditácia, 30 min. 

2 x sedenie v tichu s vedeným rozjímaním, 45 min. 

2 x stretnutie skupiny pre odpovede na otázky, 45 min.     

Možnosť pripojiť sa k podpornej what’s up skupine

 

Prihlásiť sa

Bliss Diven