Referencie

Stella
Február 2023
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Ďakujem Ti Marcelka za všetko, ďakujem Ti, že aj vďaka tebe som tam, kde som.S láskou Stella❤
Ľudka
4.8.2022
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Marcelka …. Neviem čím som si to zaslúžila že mi vstúpil do života tak vzácny a láskavý človek ako ste vy …. mne staci pocut Váš hlas a už som preladena. Marcelka ďakujem Vám veľmi pekne ste pre mna dar z hora …
Mima
1.3.2023
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Uprimne najprv som bola trosku skeptická, keďže ta situácia trvala už dlho a skúsila som sama vsetko, sama som už z toho bola unavená. Ale teraz musím priznať, ze som rada, ze som do toho išla, lebo naozaj mám odvtedy pokoj - neviem ako, neviem prečo, ale je mi na duši konečne dobre. Netrápim sa, nesledujem, práve naopak cítim konečne takú voľnosť na duši. Samozrejme, že si občas spomeniem, ale už len z láskou a bez bolesti. Takze jedno velke dakujem
Zuzana
12. decembra
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Ďakujem z celého srdca, Marcelka!
Martina
19. mája
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Neviem nájsť vhodné slová na radosť a vďačnosť, ktorú cítim od prvého dňa kurzu Basic DNA s Marcelkou. Super, prepracovaná technika a lektorka… veci sa začínajú diať a meniť okamžite… :)))
Katarína
9. januára
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Práve som po dlhej dobe vzala Theta liečenie knihu do rúk a počas sviatkov som ju celú prečítala. Uvedomila som si, ako si nás dôkladne do tohto liečenia na kurze zasvätila - mám pocit, že si Vianinu myšlienku posunula k nám nezmenenú sebou.Čo sa týka mňa zaregistrovala som, že absolvovaním kurzov u teba sa naozaj zmenil náboj môjho života. Dnes som človek, milujúci sám seba a svet pokojnou a harmonickou láskou. Verím, že všetku hojnosť stvoriteľa si môžem dopriať bez podmienok. Lieči ma to po všetkých stránkach mojej osobnosti, a vďačím za inšpiráciu tebe a Vianinmu dielu.
Lubo
31. marca
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
Ahojte, hovorí sa, že dobré sa chváli samo, ale tento krát urobíme výnimku. Mám radosť z toho, že k nám prichádzajú techniky, ktoré môžu ľuďom pomôcť žiť krajší, plnohodnotnejší a zdravší život.Technika ThetaHealingu zaujme svojou komplexnosťou, je prirodzená, všetko sa deje za Vášho plného vedomia s Vašim odobrením a sami sa aktívne zúčastňujete na celom liečení. Čiže bez obáv, funguje to.
Mária
28. marca
HviezdaHviezdaHviezdaHviezda
V živote som si už vyskúšala rôzne techniky práce sama na sebe a nezdalo sa mi, že by mi mohla pomôcť nejaká metóda bez toho, aby som si (často bolestne) opätovne nezažila a prácne nespracovala minulosť. Mýlila som sa. Skúste to!
Mária
Bliss Diven