Ahoj

Ahojte krásne duše,

na ceste transformácie vás sprevádzam, už viac ako desať rokov ...

Mnohí ma poznáte ako lektorku a konzultantku techniky ThetaHealing® (Marcelu Rudú), ktorej som sa intenzívne venovala od roku 2011. Viacerí z vás, ktorých som v tejto etape stretla, sú už dnes sami lektormi alebo konzultantmi. Objavili ste svoje dary (Dharmu) a tvoríte pre svet.  

Popis obrázka

 

Najväčšiu radosť mám, keď môžem inšpirovať pripravené duše objavovať, spoznávať a pracovať s vlastnou intuíciou, darmi, schopnosťami a pomáhať im otvárať nové horizonty ich vlastného potenciálu tak, aby sa mohli stať majstrami svojich životov. 

Som tu pre tých, ktorí sú pripravení na hĺbkovú transformáciu a cítia vnútorné volanie zjednotiť sa s jedinečnou frekvenciou bytia.

Rozžiar svoje svetlo, rozozvuč svoj hlas a prines pravdu svetu

Intuitívnou konzultantkou, mentorkou a školiteľkou som už viac ako desaťročie. Na ceste duchovnej transformácie a skvalitnenia životov mi bolo dovolené pomôcť tisíckam klientov a študentov. Vediem inšpiratívne a život transformujúce konzultácie, meditácie a pobyty. 

Vášeň je sprevádzať na ceste životom, pamáhať odkryť životný zmysel, skutočnú podstatu bytia a tvorenia. Som tu pre tých, ktorí sú pripravení na hĺbkovú transformáciu a cítia vnútorné volanie po jednote bytia.

Životné poslanie je prebúdzať vrodené intuitívne a liečivé schopnosti. Sprevádzať na ceste duchovného prebudenia, splynúť v podstate bytia - v PRAVOM JA.

Poslanie duše je sprevádzať vysoko vibrujúce duše a aktivovať odvahu, aby po prebudení seba prinášali svetlo a prebudenie svetu. Revolučné duše, predskokani, inovátori, ktorí vnímajú svoj vyšší rozmer. 

 

S láskou Marcela

Bliss Diven